Бруно Акрапович показа задоволство и трезва преценка на ситуацията след победата на Локо Пд над Черно море като гост.
„Честито на момчетата, които дадоха всичко от себе си. Не беше лесно да изберем титуляри. Езе беше в Нигерия няколко дни, Бакалов беше болен. Имахме възможност да затвърдим победата с втори гол, но това е наша слабост. Не можем от лесни положения да заваряме мачовете в наша полза. Борбен мач беше до самия край. Викнах на Димо да не прави фал, след като получи такъв за забавяне на играта, но той гореше в срещата и не ме чу. Ще се борим за квалификации за Европа, но по-важното е да изградим отбор. „
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 15:33 Година и три месеца след сигнала: Дърво само отметна задачата на общината СНИМКИ
- 16:00 Двама непознати се притекоха на помощ на дете в София
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО