Срещата от X-ия кръг на А Областното първенство в Пловдивско между тимовете на Марица (Маноле) и Вихър (Строево) беше отложена. Това става ясно от днешните решения на Спортно-техническата комисия при Зонален съвет на БФС – Пловдив. Срещата в Маноле трябваше да се изиграе на 23 октомври, петък.  Причината за отлагането на срещата е молба от страна на Марица (Маноле). В същото време, отлагането на двубоя съвпада с ангажимента на Вихър (Строево) в турнира за Купата на България. Момчетата на Костадин Апостолов се изправят срещу актуалния носител на трофея Черно море (Варна) в двубой от 1/8-финалите на турнира. Срещата е насрочена за 27 октомври, вторник и ще се играе на стадиона в Коматево. “За нас се получи много добре, че срещата няма да се играе”, споделиха от лагера на Вихър (Строево). Вихър (Строево) прави силен сезон, като освен сериозният си прогрес в турнира за Купата на България, футболистите на Костадин Апостолов заемат второто място в местния Областен шампионат с актив от 21 точки след седем победи и две загуби. Програма за X кръг 24 октомври, петък, 16 часа ФК Калояново – Сокол (Марково) Атлетик (Куклен) – Тракия (Стамболийски) Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) – ФК Житница ФК Момино – Вихър (Белозем) ФК Кричим – Марица (Милево) Секирово (Раковски) – Тракия (Царимир) в Белозем ОФК Средногорец (Брезово) – Спортист (Голям Чардак) Марица (Маноле) – Вихър (Строево) /отложен/