Магазин е бил разбит и обран в нощта срещу понеделник в Пловдив. По данни на 53-годишна търговка, от помещението на бул. “Марица” са задигнати 900 лева и дамска конфекция. При огледа е установено, че крадците са проникнали след разбиване на входна врата.
Междувременно подобни посегателства са извършени и от два търговски обекта в Стамболийски. Според постъпилата информация на 30 юли, от магазините са откраднати общо 350 лева, цигари за около 500 лева и дрехи на стойност 300 лева.
По случаите са образувани досъдебни производства, предприети са действия по разкриване на авторите.
Снимката е илюстративна.(penonbg.com)
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ