Служителка на Общинска охрана в Пловдив залепи фиш за направилно паркиране на търговски представител без да се церемони, видя репортер на Glas.bg. Рекламният автомобил е бил паркиран на пешеходна пътека, на кръстовище - между улиците "Даме Груев" и "Архимандрит Евлоги", за което шофьорът ще се раздели с 20 лева.
Въпреки че в много от случаите именно на доставчици и търговски предствители им се разминават санкциите, най-вече защото са за кратък престой на определено място, сега не е станало така.
Някои могат да сметнат, че това е малко пресилено, но в крайна сметка си има закон за движение по пътищата.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА