"Водата от чешмата има остра миризма на развалени яйца. Не смея даже чиниите да мия с нея". За това алармира читателка на вестник "Марица", която живее на ул. "П. Д. Петков". Тя коментира, че е крайно време отговорните институции да обърнат внимание на този толкова сериозен проблем в града, за който медията ни многократно е писала.
От контактния център на ВиК Пловдив коментираха, че не са получили сигнал за подобен проблем. Уточниха, че на ул. "П. Д. Петков" нямало авария и недоумяват каква е причината за лошата миризма на водата. Планови ремонти се извършвали вчера единствено на улиците "Рила" и "Константин Величков", поради което през целия ден било намалено водоподаването в квартал "Съдийски". /Марица.бг
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината