От Локомотив Пловдив поздравиха бронзовата ни медалистка от олимпиадата Елица Янкова. Тя успя да извоюва 3-то място в борбата в категория до 48-килограма. Освен това ръководството поздравява и Лудогорец за вчерашния успех на зелените на Виктория Пилзен с 2:0. Ето какво гласи съобщението, поместено на официалният сайт на черно-белите:

 

"Всеки един успех на български отбор на европейската сцена е успех за целия български футбол.

Именно поради тази причина ПФК Локомотив Пловдив честити победата на Лудогорец с 2:0 над Виктория Пилзен в първи мач от плейофа за влизане в груповата фаза на Шампионската лига.

Поводи за радост и национална гордост ни даде и Елица Янкова, която заслужи бронзовото отличие в категория до 48 килограма в олимпийския турнир по борба.
Варненката единствена успя да вземе медал за България. Така Янкова спази традицията този спорт да носи медали за България от големи спортни състезания."