Кубрат и Тервел Пулеви ще бъдат отново на ринга в столицата! Датата на голямото събитие вече е ясна - 28 април. Мачовете ще се проведат в "Арена Армеец", където на 3 декември Кубрат завоюва Интерконтиненталната титла на Световната боксова асоциация, а Тервел дебютира с победа като професионалист.
Пред родна публика сега Кобрата ще защитава пояса срещу Кевин Джонсън (30 победи, 7 загуби).
Братя Пулеви тренират усилено под ръководството на треньора Ули Вегнер в Берлин. На гала-вечерта в "Арена Армеец" ще присъства и световноизвестната немка група "Рамщайн".
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ