Движенито по пътя Труд- Пловдив е отцепено за МПС и се пренасочва към магистрала "Тракия". В района се образувла огромна колона от атомобили, а на място са 4 полицейски патрула, като два от тях пренасочват движението.
До приключване на процесуално-следствените действия и разчистване на пътното платно от разлято гориво, движението на автомобилите се пренасочва по обходни маршрути от служители на сектор "Пътна полиция", което ще продължи поне още 2 часа, предаде репортер на Glas.bg.
Всички гуми са с налягане и в норма, като не се е спукала никоя преди катастрофата, научи наш репортер от разследващи.
Припомняме, че около 10:30 часа днес е получен сигнал за обърнал се влекач “Мерцедес” с цистерна в района на 126 км на АМ “Тракия” /пътен възел Бургас – Пловдив/, посока Пловдив, при който 52-годишен мъж от Русенска област, управлявал тежкотоварния автомобил, е загинал.
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 14:00 Емрах и синдромът „На мен ми е позволено"
- 17:00 Първо синя, после златна... Вода от чешмата шашна хората в Монтанско
- 18:00 Райски газ в изоставен строеж: Младежи превърнаха опасно място в сборен пункт