С много любов и въображение учениците от 1а клас в ОУ „Проф.Марин Дринов“ от клуб „Аз съм българче” по проект „Твоят час”, изработиха мартенички. С тях те зарадваха децата от ДГ „Брезичка” и посрещнаха заедно Баба Марта.
Клуб „Аз съм българче” (ръководител Спаска Арбалиева) е сформиран по проект BG05M2OP001-2.004-0004 „Развитие на способностите на учениците и повишаване на мотивацията им за учене чрез дейности, развиващи специфични знания, умения и компетентности (Твоят час)“ по Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“ 2014-2020 г.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат