Помощник-треньорът на Локо Пд Петър Пашев направи интересно изказване след загубата с 0:1 от Ботев. Той разкритикува двата отбора за липсата на заряд в дербито и го определи по-скоро като приятелско.
Загубихме мача още в осмата минута. Така и не намерихме пътя към тяхната врата.. Повече владеехме топката. Промени се цялата схема на игра след гола. Изненада ме поведението на двата отбора. Очаквах повече заряд и здрави единоборства. Мачът мина повече ктато приятелски.“
„Липсваха ни важни фигури, бяхме затруднени от отсъстващите футболисти. Направихме една смяна, това го решава старши треньорът“, завърши Пашев.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход