Трима жители на централния руски град Енгелс загинаха след употреба на нелегално произведен алкохол.
Седемнадесетгодишна гражданка на пристанището на река Волга вчера се при прибирането си у дома не могла да влезе вкъщи, защото вратата бе заключена отвътре. Нито един от нейните роднини не отговори на мобилните си телефони. Тогава тя се обади на местната полиция. Служителите на реда разбиха врата и намериха телата на 63-годишния дядо на момичето, майката на тийнейджърката и приятеля на жената (съответно на 42 и 44 години). Причината за смъртта на тримата души е пиене-менте, допълни агенцията.
Руската статистическа служба вчера заяви, че ще започне преброяване на гражданите на страната, които употребяват спиртни напитки.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход