Актове по Указа за борба с дребното хулиганство са съставени на двама нарушители на обществения ред в Пловдив. Около 18 часа в четвъртък служители на Трето РУ задържали 49-годишен жител на Девин, който в нетрезво състояние отправил обиди към шофьор и кондуктор в автобус на градския транспорт.
В ранните часове на неделя на ул. „Мали Богдан“ подобно непристойно поведение към минувачи и явилия се екип на Четвърто РУ имал и 37-годишен пловдивчанин.
С постановление на Пловдивски районен съд на мъжете е наложено административно наказание „глоба“, чийто размер е съответно 400 и 200 лева.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка