41-годишна пловдивчанка седна пияна зад волана и разби колата си в дърво. Това е станало около в събота, около 2 часа след полунощ. Тогава в сектор „Пътна полиция“ постъпила информация, че в болница за преглед се явила 41-годишната жена. След оказана медицинска помощ е освободена за домашно лечение.
По първоначални данни, на бул. „Пещерско шосе“ в Пловдив тя се е блъснала в дърво с управлявания лек автомобил „Алфа Ромео“, съобщава "Марица". Тестът с дрегер показал, че водачката е употребила алкохол 1,46 промила. Задържана е за едно денонощие във Второ РУ.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив