Хиляди пловдивчани не можеха да се измият тази сутрин заради голяма авария на магистрален водопровод.
"Това е истинско безобразие, в най-голямата жега да няма вода", гневяха се хората. Главният инженер на В и К инж. Антон Гълъбов обясни, че в момента на място работят три екипа на дружеството. По думите му от 5-ия етаж нагоре в целия град чешмите са сухи, а в кв. "Кършияка" - от 4-ия. Той уточни, че етернитовите тръби са стари, заради което се е получил и пробивът.
До 16 ч. от В и К се надяват водоподоването да бъде нормализирано.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход