Голяма част от футболистите на "Ботев" проведоха допълнително тренировъчно занимание в сряда. Десетима от полевите състезатели, заедно с тримата вратари денят бе, се явиха на сутрешна сесия, която продължи близо час и премина изцяло с топка.
Участие в нея тренировка взеха Радослав Терзиев, Серкан Юсеин, Наско Милев, Кристиан Димитров, Стенио дос Сантос, Даниел Кутев, Милен Кикарин, Меледже Омнибес, Асен Чандъров и Милко Георгиев. В 19:00 часа стартира заниманието, в което ще се включат всички футболисти.
Програмата на "жълто-черните" в четвъртък предвижда една тренировка, която е с начало 9:30 часа.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ