Аз съм интроверт.
Но това не значи, че съм срамежлив.
Не значи, че не мога да общувам.
Не значи, че съм асоциален.
Аз съм интроверт.
Това значи, че слушам. И чувам.
Това значи, че наблюдавам. И виждам.
Това значи, че се вглъбявам. И усещам.
Аз съм интроверт.
Това значи, че не понасям общите приказки.
Защото обичам смислените разговори.
Това значи, че не търся големите компании.
Защото компанията на най-близките ми приятели ми е напълно достатъчна.
Това значи, че не искам да съм център на вниманието.
Защото вниманието ми е заето с по-важни неща от това да се харесвам на останалите.
Аз съм интроверт.
Не се опитвай да ме променяш.
Не е и нужно да ме разбираш.
Просто ме остави да бъда себе си.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход