55-годишен мъж от с.Боровина, общ.Мадан оцеля по чудо, след като бе затрупан в рушаща се сграда. Инцидентът е станал вчера около 16 часа на ул."Рудничар" №1 в миньорския град, по време на разрушаване на стара сграда, като целта на бригадата била събиране на строителни материали. В един момент се срутват част от таваните от втория
и трети етаж на сградата и затиска работника. Наложило се намесата и на спасителите от "Горубсо", както и на специалистите от ФСМП-Мадан и РС ПБЗН-Мадан. Мъжът е настанен за наблюдение и лечение в МБАЛ-Смолян със спукана подбедрица, без опасност за живота. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група при РУ-Мадан. Извършен е оглед и по случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ