Бургаската полиция разследва сбиване, което е станало през нощта срещу петък пред популярно денонощно заведение на пици и дюнери близо до Бургаския свободен университет.
Около 03.40 ч. във Второ районно управление е получено съобщение, че двама мъже са пребити и откарани в болницата. Пострадалите са 25 и 40-годишен бургазлии. Заради травми по главите те са приети в неврохирургия. По-младият е и избит преден зъб. Те са разпитани от полицията.
Версията им е, че първо се сбили с четирима непознати близо, а след това са нападнати от служители на самото заведение. Показанията им се проверяват, по случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход