Шест руски бомбардировача Ту-22М3, излетели от Русия, нанесоха днес удари по обекти на групировката "Ислямска държава" в Сирия, източно и северозападно от Палмира. Това съобщи днес руското министерство на отбраната, цитирано от ТАСС и БТА.
При атаката били унищожени команден пункт и голям полеви лагер на терористите край оазиса Сухна. Недалеч от градовете Палмира и Арак били ликвидирани други командни пунктове, подземен склад с боеприпаси и оръжия, три бронирани коли, 12 джипа с едрокалибрени картечници, както и "голямо количество жива сила на противника".
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума