Антипаркинг колчета на улица "Бряст" поставиха от администрацията на район "Западен". Мярката цели ограничаването на паркирането на автомобили в зелените площи, съобщи кметът на района Димитър Колев. Общо 22 антипаркинг колчета бяха монтирани от двете страни на улицата.
"За улица "Бряст" имахме няколко сигнала от живущи за това, че често автомобили спират в парка. С поставянето на тези антипаркинг колчета ще ограничим тази практика", категоричен бе кметът Димитър Колев. Той нееднократно се е обявявал за опазване на зелената система в района и полага усилия именно в тази насока.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход