Топреализаторът във Висшата лига Джейми Варди се сблъска от първа ръка се неприязънта, която феновете на Манчестър Сити демонстрираха по време на днешния мач от 25-ия кръг на Висшата лига. Английският национал бе провокиран от публиката на „Етихад“, но намери идеалния отговор на своите дразнители. Лестър нахълта в дома на Сити като зъл демон Лондончани се наложиха с 3:1 в гостуването си и прибавиха нови три точки към актива си на първото място. Малко преди края на мача част от привържениците на Сити освиркаха Варди при една ситуация. Тъй като тогава резултатът беше още 3:0 – Серхио Агуеро вкара почетното попадение в 87-ата минута – усмихнатият Варди с жест им припомни какъв е авансът на неговия тим. Jamie #Vardy reminds a few #MCFC fans of the score... #MCFCvLCFC pic.twitter.com/jsKttT403D — Simon Breakell (@simonbreakell) February 6, 2016 Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай