Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за четвъртфиналите на двойки на турнира по бадминтон от Суперсериите във френската столица Париж с награден фонд 275 хиляди долара. Българките победиха във втория кръг Исин Бао и Цянсин Чжун (Китай) с 21:17, 19:21, 21:12 за 66 минути. Сестрите водеха убедително през първата част. Те записаха аванс от 16:10 и 18:13, за да поведат след 21:17. Във втория гейм Стефани и Габриела Стоева започнаха по-добре и направиха 9:4, но китайките изравниха 12:12. След това българките имаха аванс от 16:14 и 19:18, но съперничките им взеха три поредни точки за 21:19. В третата част сестрите отново доминираха. Те поведоха с 11:6, а след това с 16:9 и 19:10, за да стигнат до крайния успех след 21:12. Двубоят завърши 10 минути преди полунощ българско време. В спор за място на полуфиналите Стефани и Габриела Стоеви ще играят с квалификантките Кюн Еун Джун и Сеун Чан Шин от Република Корея.