ЗА СЛАВИ И РЕШЕНИЕТО НА КОНСТИТУЦИОННИЯ СЪД:
Правото не е наука за всеки. То няма как да бъде разбирано и тълкувано от неюристите. Съществува обаче, за да създава правов ред в държавата. И тук дори няма място за тълкуване, а за прилагането на точно определени норми в Конституцията. Последните могат да бъдат променяни САМО чрез ВЕЛИКО НАРОДНО СЪБРАНИЕ. Да, време е за него, но докато не се свика, не може този или онзи, или пък ако щеш целият народ, да се тръшка срещу нещо, което му се иска, но нормите не позволяват. Слави Трифонов може да инициира подписка за свикване на ВНС, вместо да иска КС да "пуска" въпроси, които de jure изменят действащата Конституция !
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО