Усилените ремонтни дейности продължават да текат на базата на Ботев в Коматево, видя репортер на PlovdivDerby.com. Целта е тя да бъде готова за 15 август и жълто-черните да приемат Славия там.
Усилено се работи по предписанията, дадени от БФС. Вече е поставен плексиглас на оградата на сектора на Южната трибуна.
Готови са фундаментите за поставянето на стълбовете за осветлението. Токът също е прекаран, а днес ще бъде готово и новото ел-табло.
От ръководството на Ботев споделиха, че са готови и новите трибуни за сектора за гости. Те ще бъдат поставени идната седмица след монтирането на стълбовете.
По план на 10 август вечерта е насрочена първата проба на осветлението.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ