Според обновената информация по случая с изчезналия шофьор на изоставен автомобил в село Герман е, че става дума за сина на собственика и управител на голямата автокъща на бул. Г.М. Димитров.
Тони Златков, собственикът, обаче отрича пред медиите синът му да е отвлечен и съобщава, че става дума за кражба на автомобил.
Хронологията дотук:
Огромно струпване на полиция и хора в района на гробището в Герман, София предизвиква вниманието на цялото СДВР, което в момента работи по разкриването на тежко престъпление.
По първоначални данни стана ясно, че е отвлечен синът на собственик на голяма автокъща.
Lentata.com се свърза с МВР - оттам засега не могат да потвърдят информцията за отлвичането на 25-годишното момче - син на голям бизнесмен, но потвърждават, че:
в районна на Герман е открита изоставена кола, с документи, шофьорът на автомобила липсва.
В момента полицията работи по издирването на шофьора на изоставения автомобил.
Очаквайте още подробности!
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице