Берое ще бъде без най-острият си нападател при гостуването си на Локомотив. Двубоят е в неделя от 16.30 часа на Лаута, а заралии ще излязат без Спас Делев. Дребосъкът от петричкото село Ключ, който 2 сезона обличаше черно-бялата фланелка, си изкара червен картон в четвъртфиналния мач за Купата на България срещу Черно море снощи. Това означава, че Спаско от Ключ ще запразни по-рано от останалите си съотборници.
Далеч повече са проблемите за наставника на Локомотив Христо Колев, който отново ще трябва да сглобява отбор без половин дузина основни играчи. Заради травми неделната среща пропускат Кирил Котев, Николай Димитров, Игнат Дишлиев и Емил Гъргоров. Проблемно е участието на Димо Бакалов, който е с разтежение от гостуването на Славия. Капитанът Мартин Камбуров ще бъде наказан, а Йохан Ласиман отдавна духом е в родната Франция с официално оправдание за контузия.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ