Спортинг Лисабон разби с 5:1 албанския Скендербеу и записа първа победа в група „Н“ от Лига Европа. Венцислав Христов остана на резервната скамейка на албанския тим и не се появи в игра. Двубоят започна много лошо за Скендербеу, който остана с човек по-малко на терена още в 24-та минута, когато нападателят Салихи бе изгонен за втори жълт картон. Спортинг поведе с 1:0 след гол на Алберто Акуилани в 38-та минута от дузпа. Домакините удвоиха своята преднина в 41-та минута, след като Монтеро реализира втората дузпа отсъдена в полза на португалския тим. Перейра в 63-та минута отбеляза третия гол за Спортинг, а Фигейредо в 69-та минута направи резултата 4:0. Перейра отбеляза своя втори гол в срещата в 77-та минута и по този начин направи резултата 5:0. Яшаница отбеляза почетното попадение за Скендербеу в 89-та минута. В другия мач от групата Локомотив Москва завърши 1:1 при домакинството си на Бешикташ. Руският тим излезе напред в резултата с гол в 54-та минута дело на Майкон. Марио Гомес изравни резултата в 64-та минута. Локомотив завърши мача с човек по-малко, след като Ведран Чорлука бе изгонен в 69-та минута с директен червен картон. Класиране в група „Н“: 1. Локомотив Москва 7 точки 2. Бешикташ 5 3. Спортинг 4 4. Скендербеу 0