Електрически стълб падна върху в центъра на София на улица "Георги Сава Раковски". Инцидентът, по чудо, се размина без пострадали и жертви. Върху паркирал автомобил обаче са нанесени материални щети.
Вероятната причина за случилото се е корозия на стълба. От Столичната община съобщиха, че съоръжението е поставено през 1993 година и последно е проверявано през октомври миналата година. Предстои проверка, която да установи каква със сигурност е причината за инцидента.
Временно беше променен маршрутът на тролей номер 9. Малко след 13 часа стълбът беше премахнат, а движението - възстановено. Регулировчик се грижеше за преминаването на останалите превозни средства.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ