Строителна фирма скъса кабел по време на изкопни дейности в района на столичния квартал "Челопечене" Скъсаният кабел е собственост на електрическата компания ЧЕЗ. Веднага след като са нанесли повредата, служителите на фирмата са избягали от мястото на инцидента, за което от електро-разпределителното дружество ще сезират органите на МВР.
В резултат на нанесените щети, 3000 клиенти на ЧЕЗ от кварталите "Челопечене" и "Ботунец" останаха без електрозахранване в интервала между 9:10 и 10:50 часа вчера.
Екипи на компанията положиха усилия за максимално бързо отстраняване на повредата в късния преди обед електрозахранването беше възстановено, похвалиха се от ЧЕЗ.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ