Светофарните уредби на кръстовището между ул."Лев Толстой" и бул. "Санкт Петербург" не работят, видя репортер на Glas.bg. С оглед и натовареното движение в участъка, вероятността за ПТП е изключително голяма. Шофьори натискат клаксони, а хаосът край парк "Лаута" е налице.
Заради ремонтните дейности на кръстовището много от автомобилите, които се движат по булеварда, намаляват драстично скоростта, а в този момент, шофьорите по ул. "Лев Толстой" смятат, че им се осигурява предимство и това е най-опасното в ситуацията.
Междувременно репортерът ни информира още, че движението и по другите основни артерии в града също е изключително натоварено в днешния предиобед.
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 14:00 Емрах и синдромът „На мен ми е позволено"
- 17:00 Първо синя, после златна... Вода от чешмата шашна хората в Монтанско
- 18:00 Райски газ в изоставен строеж: Младежи превърнаха опасно място в сборен пункт