Не мога да обясня, все пак играем срещу шампиона. Добре започнахме, трябваше да се успокоим, но много бързо ни изравниха, после поведоха. Притеснение може да е имало. Играхме срещу шампиона, загубихме тежко, за което съжаляваме, но бързо трябва да забравим този двубой. Феновете ни казаха, да вдигаме главите, все едно нищо не е станало. Не бива оправданието ни да е, че сме нов отбор. Имахме доста вереме да се опознаем. Предстоят много мачове, ще заиграем по-добре. Доста е далече Бургас и се надявам в най-скоро време да играем на нашия си стадион и той да се пълни с публика.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО