Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович разбираемо не бе в добро настроение след загубата от Септември с 1:3.
„Създадохме 3-4 пъти повече положения от съперника. Поне 10 ситуации имахме, но не успяхме да отбележим. Не изглеждахме толкова лошо, но концентрация в дефанзивен план ни изигра лоша шега. Те нямаха толкова много положения, но ни вкараха 3 гола. не съм недоволен. Момчетата играха, постараха се. От където и да погледнем играчите започват да се адаптират към стила, който аз искам да наложа. Имаме добри и качествени футболисти. Още малко концентрация ни трябва. Моята цел е да играем добър футбол. Ако играеш добър футбол – имаш шанс да спечелиш. Днес имахме тази възможност, но вкарахме само 1 гол. За Топ 6 ми се вижда малко нереално да се класираме. Постепенно резултатите ще дойдат.“
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив