Топ астрологът Гал Сасон обясни какво чака различните знаци от зодиака след края на лятото.
„След 9 септември за Везните се очертават успехи. Те ще усетят едно разширение. За Девите и Рибите може да е малко по-трудно заради слънчевите затъмнения през септември. Стрелците като цяло ще имат трудности. Особено тези, родени между 7-12 декември. Защото тогава Сатурн е върху Слънцето и има тежест. Скорпионите като цяло ще са добре, защото Слънцето минава през техния знак.
През декември ще трябва да са особено внимателни Козирозите – Марс ще бъде ретрограден в Козирог. Останалите знаци ще посрещнат есента без особени сътресения”, разказа Сасон пред камерите на Нова телевизия.
Той обясни,че следващият ретрограден Меркурий ще е от 30 август до 22 септември. Накрая спецът по звездите обясни, че лунното затъмнение е удачен период да бъдат казани лошите новини.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО