Новият-стар кмет на Пловдив бе посрещнат с шампанско при появяването си в Панаира, където е ситуриан ОИК, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"За всички денят бе много напрегнат, никой не е очаквал толкова ниска избирателна активност. Може би това което се случи през седмицата, подкрепата, която получихме от всички партии, успа нашите избиратели, решиха, че мача е предрешен. Ние се опитахме да им кажем, че не е така.
Разликата не е чак толкова малка, 1500 гласа, на фона на под 100 000 гласували. Искаше ми се да е доста по-голяма, на фона на това което се случи в Пловдив. Аз имам самочувствието да кажа, че през тези 4 години в Пловдив се случиха адски много неща.
Резултатът, който получаваме, ще ни позволи да сформираме широка дясна коалиция, която да гарантира стабилното управление н а Пловдив. Получаваме 5 районни кметства, а с кмета на район "Южен" се познаваме повече от 10 години и вярвам, че лесно ще го впишем в нашия екип и успешно да работим и с него", бяха първите думи на Иван Тотев след като стана ясно, че печели изборите за кмет.
Прочетете още
- 11:51 Нова бомбена заплаха в Пловдив! Евакуираха Общината, Данъчното и още ключови сгради СНИМКИ
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 14:00 Случаят „Балогун" показва колко тънка е границата между футбола и властта