Такси необезпокоявано си минава по тротоара на ул. "Иван Вазов" без да мисли за движещите се там пешеходци. За това сигнализира читателка на Glas.bg. Въпросната импровизация е станала в района на Тютюневите складове.
Най-притеснителното в ситуацията е, че това не е едиственият шофьор решил да не заобикаля пешеходната зона, случващото се е ежедневие.
"Започва да става ежедневие преминаването на коли по тротоара на ул. "Иван Вазов". Точно в участъка на заграждението на изгорелите тютюневи складове.", коментира възмутено читателката.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил