„Господари на ефира” стартираха поредица от репортажи, разкриващи корупционните практики на организирана банда, с център НАП, която рекетира бизнеса.
От месеци екипът на предаването работи по разкриването на крупна схема за рекет и изнудване на бизнеса, в която са замесени бивши и настоящи служители на Националната агенция по приходите.
В петък бе излъчен разказа на бизнесмен, който многократно е изнудван да дава рушвети, за да си осигури „спокойна” работна среда. Пред камерите на екипа той разказа за тормоза и изнудването, на които е подложен от държавен служител на висок пост в НАП.
Скандални кадри разкриват цялата рекетьорска схема. Поредният пример, за това, че е мит твърдението, че в България няма корупция. Дали пък това не е една от причините големите инвеститори да странят от държавата ни?!
Видео на долната схема за рекет може да видите ТУК!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка