Журналистът на БНТ Димитър Бошнаков буквално колабира в ефир след победата на България над Швеция 3:2. Младежът получи пристъп, който се опита да прикрие с усмивка и професионално да продължи, и да опита да си свърши работата, но в крайна сметка се оказа, че има нужда от лекарска помощ!
Glas.bg изразява подкрепата си към Димитър и се надяваме той да е добре и да продължи нелеката си работа, с която журналистите се сблъскваме всеки ден и всеки час, 24/7. Само, който не е бил в тази професия, не е запознат, с какво напрежение се сблъскваме ежеминутно! Надяваме се искренно, случилото се с нашия колега да не става повод за неуместни шеги.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие