Поредна акция по принудително премахване на излезли от употреба моторни превозни средства се състоя в пловдивския район „Западен“. Служители на отдел „Екология“, съвместно с Общинско предприятие „Паркиране и репатриране“ и служители на Второ РУП отстраниха 3 непотребни возила от улиците в района.
Автомобилите са били паркирани на улиците „Росен“, „Димитър Страшимиров“ и „Иван Стефанов Гешев“. На всички вдигнати автомобили са били поставени стикери с предупреждение за доброволно премахване от собствениците им. След изтичане на установения срок от 3 месеца от общината са преминали към изпълнение на наредбата за управление на отпадъците. „Ще продължаваме да разчистваме улиците на „Западен“ от подобни автомобили. Целта ни е да освободим междублоковите пространства“, коментира кметът на „Западен“ Димитър Колев.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив