Димитър Бербатов успя да се разпише в дербито от 8-ия кръг на гръцкото първенство между неговия ПАОК и Панатинайкос, завършило с успех 3:1 за тима на Берба.   Българският нападател записа третия си двубой като титуляр за отбора от Солун и в 28-ата минута откри резултата след гол от дузпа. След изпълнението обаче Бербатов почувства болки в адукторите и 2 минути по-късно напусна терена, заменен от Пелкас. Веднага след това пък бившият футболист на Левски Гари Родригес удвои преднината на ПАОК, а в 42-ата минута Мигел Витор уби интригата с трето попадение за домакините. През второто полувреме Панатинайкос успя единствено да реализира почетен гол чрез Карелис от дузпа в 74-ата минута. Така ПАОК вече е четвърти в класирането с 14 точки, а Панатинайкос остава на втора позиция с 18.