Шофьорът на белия бус е виновен за кървавото меле на бул. "Ломско шосе", при което преди час в София загина на място млад моторист.
Както ви съобщихме по-рано рокер загина на "Ломско шосе", след като се заби в микробус, правещ обратен завой. Няма пострадали в микробуса.
Инцидентът стана в района на метростанция "Бели Дунав".
"Движението в района е затруднено. Пътни полицаи са на място, за да регулират трафика", допълниха още от МВР.
От там поясниха, че в момента тече разследване, за да се установят точните причини за мелето.
Все още не е ясна самоличността на загиналия.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ