Секретарят на президента Пламен Узунов няма да подава оставка заради снимките от коледното парти, където се е маскирал като Хитлер. "Този случай няма нищо общо с предишния, където бе поискана оставка за нелепа нацистка снимка", каза Узунов.

Снимките били от новогодишното парти от 31 декември 2003 година, при които няколко приятелски семейства се събрали във вила край Пловдив.

"Съпругите ни бяха набавили костюми дори от театъра, за да си направим весело парти. Теглихме томбола и на мен ми се падна униформата на медицинска сестра. Тя не ми стана и сега много съжалявам за това. Затова облякох тази военна униформа", разказа Узунов.

Той знае от кои хора идва атаката и щял да предприеме съдебни мерки срещу тях. Президентът бил наясно, че тук няма нищо сериозно и затова не му бил поискал оставката. /Марица.бг