Дали пловдивчани се присъединиха към призива да изключат осветлението в домовете си?
Точно в събота вечер, от 20:30 до 21:30 часа бяхме призовани да проявим съпричастност към планетата и нейните ресурси. Този апел бе отправен към всички хора по света в чест на Деня на Земята.
Публикуваме няколко снимки от различни квартали на Пловдив. На тях се виждат доста тъмни прозорци. Но дали в съботната вечер обитателите на тъмните домове са някъде навън и се забавляват или са си били у дома и са се присъединили към инициативата? Това ще остане загадка.
Ние от Марица.бг участвахме!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив