Във Велинград заловиха двама крадци на гробове. Става въпрос за млади мъже, които влизали нощем в гробния парк на града и обирали всичко метално, което може да се отнесе и даде за вторични суровини, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Пазарджик.
В четвъртък било установено, че от гробитен парк във велинградския квартал "Лъджене" е извършена кражба. Били отмъкнати няколко метални платна от ограда на гроб в парка. Ведната било проведено разследване "по горещи следи". Така олганите на реда спипали извършителите - 34-годишният Й.С. и 19-годишният С.Ц. Двамата мъже са от курортния град.
По случая се води полицейско производство. /Марица.бг
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход