Над 5000 социалисти се очаква да пристигнат днес на традиционния събор за 9 сепетмври, който се провежда на Копривките. Тази година той обединява честването на 73 години от победата на 9 септември 1944 г. и 125 г. организирано социалистическо движение в Пловдив.
Първи на Копривките дойдоха 45 души от Браниполе. Поляната вече е почти пълна, има много хора и продължават да идват още автобуси въпреки мрачното време.
Полицията е създала перфектна организация. Има засилено присъствие на служителите на реда. За момента няма инциденти.
Миналата година на този събор имаше трагичен инцидент. Кола прегази присъстващ. Край поляната има и екипи на пожарната и Спешна помощ.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход