Бившият защитник на Левски Живко Миланов е начело в класирането на кипърското първенство със своя АПОЕЛ. Българинът игра цял мач за тима от Никозия, който победи с 3:1 като гост тима на Ахнас в мач от 22-ия кръг. АПОЕЛ и водач с 50 точки в таблицата, с една повече от АЕК Ларнака. Два гола на Сотериу в 17-ата и 42-ата минута дадоха надежден аванс за АПОЕЛ още преди почивката. Кавенаги от дузпа в 68-ата направи резултата безнадежден за Ахнас – 0:3. В самия край Елиа вкара почетно за 1:3. Тимът на Ахнас е воден от бившия помощник-треньор в Локо Сф Данило Дончич, който има и български паспорт. Той заема 10-ото място с 22 точки. Славчев участва в успех на Аполон като гост в друг мач от неделната програма. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай