Бургас. Национална изложба на цветя „Флора 2019″ ще се проведе в периода 28 април – 7 май. Това съобщиха от пресцентъра на Община Бургас. Подготовката за едно от най-вдъхновяващите изложения „Флора Бургас“ 2019г. вече е в разгара си. Производители и вносители на цветя, посадъчен материал, архитектурни и художествени изделия и елементи, лека градинска техника, препарати и други експонати, имащи отношение към тематиката на изложбата могат да подадат своите заявки за участие. Цветното предизвикателство на изложението тази година е: “Цветно“. Това е идеята, над която ще работят участниците – флористи, фирми производители и вносители на цветя, ландшафтни архитекти, професионалисти в областта на цветното изкуство.
Подробности за всеки един от участниците, предлаганите цветя, подготовката на арт инсталациите, тематичните демонстрации и презентации, част от „Флора Бургас“ 2019г. може да следите в страницата на експо център Флора: https://www.facebook.com/floraburgas/.
Подробна информация, регламент, покана и форма на заявка за 35-то издание на Национална изложба на цветя „Флора Бургас“ 2019г. може да откриете тук:
https://www.burgas.bg/bg/events/view/2005?fbclid=IwAR1vob1pBAPfJ9fMnbCgQ5xAf1OYueMjN4pNA5YrRnxTXre53cgTWUt94S4