Специализирана полицейска акция срещу разпространението на наркотици се проведе късно снощи в пловдивския квартал „Столипиново“.
По неофициална информация има четирима арестувани, сред които известен местен дилър, предаде БНТ. Задържането им е предизвикало недоволство сред местните жители. Според тях полицаите са превишили правата си и са се държали грубо с посетителите на заведение по време на претърсването.
От полицията в Пловдив не дадоха информация по случая, само уточниха, че напрежението в квартал „Столипиново“ е овладяно бързо. Подробности се очаква да бъдат изнесени по-късно днес. По същото време полицейска акция срещу наркоразпространението е била проведена и в Асеновград.
Прочетете още
- 22:49 Пламъци вместо камиони: София започна да чисти боклука си чрез подпалване
- 22:00 Тежки трапези и никакви угризения: Как да вземем максимално от празниците, без тревога от килограмите
- 19:00 Асеновградчанка откри трупове на улицата, предупреди всички
- 20:00 Бивш агент разкри - може ли ЦРУ наистина да заличава хора без следа?