Дрогиран шофьор предизвика катастрофа вчера в Пловдив. Сигналът за произшествието с няколко автомобила на бул. „Санкт Петербург“ е получен около 18.40 часа в полицията.
Според първоначалната информация, лек автомобил „БМВ“ излязъл от ул. „Лев Толстой“ и на кръстовището с бул. „Санкт Петербург“ преминал на червен сигнал на светофарната уредба. Насочвайки се към бул. „Източен“, колата блъснала „Рено“ и „Субару“ с водачки на 35 и 39 години и „Форд“ с 71-годишен шофьор. Медицинска помощ е оказана на място на мъжа и по-младата жена.
Зад волана на „БМВ“-то бил 29-годишен пловдивчанин, който е тестван с апарат за употреба на наркотици и резултатът е положителен. Извършителят е задържан за едно денонощие в Шесто РУ, образувано е бързо производство.
Прочетете още
- 21:32 Вериги, столове и локви кръв пред входа на фаталната хижа "Петрохан"
- 19:29 Пикапът, врязъл се в пловдивски ресторант, помита и обядващи ВИДЕО
- 15:00 Опасна среща със снегорин: "Вълна" от сняг удари автомобил ВИДЕО
- 19:00 Ад в Асеновград: родители блокират улици пред детски градини, хората са бесни ВИДЕО