Утре в 10 часа в мрежата на Евентим ще бъдат пуснати билетите за финала за Купата между Ботев и Локо на Националния стадион. Срещата е на 15.05 от 19 часа.
Цените за централните сектори А и Б ще са по 30 лв, а зад вратите (В и Г) – 10 лева.
Всички деца от школите на Ботев и Локо ще влизат безплатно в секторите с лъвчета. Останалите билети за тези сектори ще се продават по 15 лева, научи още PlovdivDerby.com.
Паркирането и предвижването тепърва ще се уточняват.
На много местата в Пловдив ще бъдат пуснати също утре сутрин в продажба билети. Сред тях са 3 бензиностанции на ОМВ, Български пощи, касата пред община Пловдив и др.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие