Трябваше да седна на центъра на терена. Това, което се случва е безобразно. Не ни дадоха дузпа, не ни дадоха няколко фала. Не искам да се оправдавам. Много жълти картони получихме и днес и в предните мачове. Имаме 4 червени картона. Пр 17-18 играчи за нас стана трудно да сглобим правилните състави. Всичко тръгна о мача със Славия. Нямаме бекове, за нас е много трудно да намерим тактиката, която искам аз. Опитваме се да направим всичко възможно. Виждам дузпи срещу нас, но не виждам дузпи, когато ние трябва да получим такива.
Водим разговори с ръководството. Винаги съм в разговори с президента. искам да влезете и да чуете играчите да видите как казват, че мач с мач не си прилича. Всички работим на 100%, момчетата искат да се докажат, но излизат на терена с мисълта, че съдията ще ги пореже. На добър път сме, трябва само да постигнем резултати.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие